Унікальність: 90,40% http://joxi.ru/BA0PG91CqBMz5A(перевірено на ресурсі https://text.ru)
Рапсовий шрот і макухи в кормленні птиці
Пташиництво — потрібний напрямок, без якого складно уявити сучасне сільське господарство. Для підвищення ефективності роботи підприємств необхідно максимально використовувати різні дешеві корми та знаходити нові методи, що сприяютьснижению затрат на годівниціе птиці. Чим дешевший корм, тим вигіднішим стає вирощування курей або качок.
Під час годування сільськогосподарської птиці найбільшийпитома вага мають саме зернові культури, а такожінші корми концентрованого типу. Ще порівняно недавно білкову основу практично всіх раціонів птахів становив такі складники, як:
Кормові склади на основі сої, які в складі містять зерна (схильне термічної обробки), макухи та сою, привабливий високою перетравлюваністю протеїну. Цей показник є на позначці 90%. У птиці показник усвояемости таких речовин, як метіонін, лізин і треонин — 82-89%.
У низці країн світу саме кукурудза є основною комбікормів для птахів як енергетичний компонент. Водночас білковою основною є соєвий шрот. Удешевити білкову частину раціону можна за допомогою макухи та шроту з соняшнику.
Однак останні мають вищий рівень клітковини (від 17 до 23%). Через це снижується перетравлюваність кормів. А показник засвоюваності лімітувальних амінокислот розміщений на рівень нижчий, ніж у соєвого шрота на 15-20%. Більшості ключових вад соняшникових шротів, а також маків не має аналогічних кормів на основі ріпаку.
Особливості ріпакових макихів і шротів
Сьогодні дедалі частіше вибирають ріпаковий шрот і маких як базу для комбікормів для птахів. Ця культура перевершує аналоги з низки харчових і кормових Характеристики. Зокрема концентрація жиру та білка в насінні є на рівні от 40% до 48% и от 25% до 30% відповідно.
По наявності білка, підсумовування жиру та вмісту жиру ріпаковий маках перевершує сою, але злегка поступається соняшниковим аналогам.
Рапс є універсальною основою для корму. Його активно вирощують практично у будь-якій кліматичнийойзоннашої планети. Для годування різних сільськогосподарських птахів підходять насіння, олія, трава, макухи та, звичайно ж, шрот.
Оптимальний корм для птахів: шрот із ріпаку
Купити ріпаковий шрот — чудовий вибір для сучасного підприємства, яке розводить кур-несушок. Розглядаючи вигляд сировини за правильного введення в раціон буде кращий від варіантів кормів на основі шрота з соняшниковийіка. Для підтвердження цього факту проводилися дослідження, які порівнювали досліди годування птиці в промислових масштабах кормами на основі цих двох основ:
Для проведення дослідів використовували пташка на 2 зала. У них розміщувався абсолютно однакова за поголів'ям кількість птахів. Все условия для вміст кур були аналогічними для зведення до міншому можливих похибок.
Птах розшили в спеціальних клітинних батарей, обладнаних механізмамі роздачі кормов, збору яєць, системами для очистки от помета, а також видаленнязагрязнений з поїлок. Середня тємпература підтримувалася на рівні +19-20 °C. Вологість — від 70% до 75%.
Якщо ви хочете ріпаковий шрот купити, треба знати про те, що в ньому міститься більше амінокислот, порівнюючи з кукурудзяним шротом. Логічно, що в другій групі вміст цистина з метіоніном виросло на 0,02 г, лізина на 0,05 г, триптофану на 0,01 г, а треоніну на 0,08 г, порівнюючи з першою групою.
Додавання до кормової суміші для кур-несушок розглянутого в межах цієї статті рапсового шрота дає змогу зменшити значення уровня такого показника, як сырая клітковинаа на 1 г. Також ліноновий кислоти було менше норми — 0,8-0,86%. Збільшити це значення вдається, якщо провести часткову замінау зерна пшениці кукурудзяною в застосовуваних комбікормах.
Концентрація фосфата, а також кальцію було 0,63% і 3,87% відповідно. Цей показник був у межах норми. Він надзвичайно важливий, позаяк у всіх без винятку немедиків підвищена потреба в різноманітних мінералів, які необхідні для того, щоб формування яєчної шкаралупи відбувалосянормально.
Факт додавання ріпакового шроту до раціону курів дав змогу домогтися підвищення продуктивності на середню несушку до 4,5%, а маса яйця в середньому виросла на 3,3%. У другій групі курей кількість яйцемаси на середню несушку понад першу на 11,8%.
Спостерігалася велика на 4,6% інтенсивність яйцекладки 2 групі проти першої групи кур. Бойні яйця приблизно однаковий — 0,2%.
Замість виводів
Результати практичних випробувань показують те, що застосування 10% шрота з ріпаку в раціоні кур-несушок уусловиях промисловецього розведення дає змогует домогтися підвищення їх продуктивніх властивостей. Більшої кількості додавати до раціону птиці не треба. Він може принести користь тільки за умови суворого дотримання норм внесення до складу комбікорму. Якісний склад м'яса не має істотних змін.
Що стосується гусей і качок, їм давати ріпаковий шрот і макух можна в необмежених кількостях.
Крім цього не варто забувати про те, що шрот і максимових бувають різної якості. Краще віддавати перевагу перевіреним постачальникам. У такому разі ви купуватимете тільки якісні корми для ваших птахів і в підсумку отримаєте гідні результати їхнього вирощування.
Унікальність: 100,0% http://joxi.ru/823Pv9zCw69lQA(перевірено на ресурсі https://text.ru)
Ріпаковий шрот і макуха в годуванні птиці
Птахівництво — затребуваний напрямок, без якого важко уявити сучасне сільське господарство. Для підвищення ефективності роботи підприємств необхідно максимально використовувати різні дешеві корми і знаходити нові методи, які сприяють зниженню витрат на годівлю птиці. Чим дешевше корм, тим вигіднішим стає вирощування курей чи качок.
При годівлі сільськогосподарського птаха найбільшу питому вагу мають саме зернові культури, і навіть інші корми концентрованого типу. Ще відносно недавно білкову основу практично всіх раціонів харчування птахів складали такі складові, як:
Кормові склади на основі сої, які у складі містять зерна (схильне до термічної обробки), макуху та сою, привабливі високою перетравлюваністю протеїну. Цей показник знаходиться на позначці 90%. У птиці показник засвоюваності таких речовин, як метіонін, лізин та треонін— 82-89%.
У ряді країн світу саме кукурудза є основним комбікормом для птахів як енергетичний компонент. У цей же час білковою основною є соєвий шрот. Здешевити білкову частину раціону можна за допомогою макухи та шроту з соняшника.
Однак останні мають вищий рівень клітковини (від 17 до 23%). Через це знижується перетравлюваність кормів. А показник засвоюваності амінокислот, що лімітують, знаходиться на рівень нижче, ніж у соєвого шроту на 15-20%. Більшості ключових недоліків соняшникових шротів, а також макухи немає у аналогічних кормів на основі ріпаку.
Особливості ріпакових макух і шротів
Сьогодні все частіше вибирають ріпаковий шрот і макуху як базу для комбікормів для птахів. Ця культура перевершує аналоги з низки харчових і кормових показників. Зокрема концентрація жиру і білка в насінні становить від 40% до 48% і від 25% до 30% відповідно.
За наявності білка, сумі жиру та вмісту жиру рапсова макуха перевершує сою, але злегка поступається соняшниковим аналогам.
Ріпак є універсальною основою для корму. Його активно вирощують практично у будь-якій кліматичній зоні нашої планети. Для годування різних сільськогосподарських птахів підходить насіння, олія, трава, макуха і, звичайно ж, шрот.
Оптимальний корм для птахів: шрот із ріпаку
Купити ріпаковий шрот — чудовий вибір для сучасного підприємства, яке розводить курей-несучок. Розглянутийвид сировини при правильному введенні в раціон буде кращим варіантам кормів на основі шроту з соняшника. Для підтвердження цього факту проводилися дослідження, які порівнювали досліди годівлі птиці у промислових масштабах кормами на основі цих двох основ:
Для проведення дослідів використовували пташник на 2 зали. Вони розміщувалося абсолютно рівну по поголів'ю кількість птахів. Всі умови для утримання курей були аналогічними для мінімізації можливих похибок.
Птахів вирощували в спеціальних клітинних батареях, оснащених механізмами роздачі кормів, збирання яєць, системами для очищення від посліду, а також видалення забруднень з напувалок. Середня температура підтримувалася лише на рівні +19-20℃. Вологість — від 70% до 75%.
Якщо ви хочете купити ріпаковий шрот, слід знати про те, що в ньому міститься більше амінокислот порівняно з кукурудзяним шротом. Логічно, що у другій групі вміст цистину з метіоніном зріс на 0,02 г, лізину на 0,05 г, триптофану на 0,01 г, а треоніну на 0,08 г у порівнянні з першою групою.
Додавання в кормову суміш для курей-несучок рапсового шроту, що розглядається в рамках цієї статті, дозволяє зменшити значення рівня такого показника, як сира клітковина на 1 г. Також лінонової кислоти було менше норми — 0,8-0,86%. Збільшити це значення вдається, якщо провести часткову заміну зерна пшениці кукурудзою в комбікормах.
Концентрація фосфату, а також кальцію була 0,63% та 3,87% відповідно. Цей показник був у межах норми. Він надзвичайно важливий, тому що у всіх без винятку несучок підвищена потреба у різноманітних мінералах, які необхідні для того, щоб формування яєчної шкаралупи відбувалося нормально.
Факт додавання ріпакового шроту до раціону курей дозволив домогтися отримання підвищення продуктивності на середню мучниці до 4,5%, а маса яйця в середньому зросла на 3,3%. У другій групі курей кількість яйцемасі на середню мучниці більша за першу на 11,8%.
Спостерігалася велика на 4,6% інтенсивність яйцекладки у 2 групі порівняно з першою групою курей. Бій яйця приблизно однаковий — 0,2%.
Замість висновків
Результати практичних випробувань показують те, що застосування 10% шроту з ріпаку в раціоні курей-несучок в умовах промислового розведення дозволяє досягти підвищення їх продуктивних властивостей. Більшої кількості додавати до раціону птиці не слід. Він може принести користь тільки за суворого дотримання норм внесення до складу комбікорму. Якісний склад м'яса немає істотних змін.
Що стосується гусей та качок, їм давати ріпаковий шрот і макуху можна в необмежених кількостях.
Крім цього не варто забувати про те, що шрот і макуха бувають різної якості. Краще віддавати перевагу перевіреним постачальникам. У такому разі ви купуватимете тільки якісні корми для ваших птахів і в результаті отримаєте гідні результати їх вирощування.
- Ціна: 12 000 ₴/кг
- Мінімальне замовлення: 22000 кг